Archív 2023

Spomienkové podujatie k Dňu obetí holokaustu a rasového násila, ktoré sa koná pravidelne niekoľko rokov vo Zvolene a v roku 2021 sa prvý krát konalo na viac ako 60 miestach na celom Slovensku. Každý rok sa počet zapojených miest zvyšuje.

V roku 2023 sa do spomienkového podujatia zapojili nasledujúce mestá a miestá nuvedené na interaktívnej mape. Po kliknutí na konkrétne miesto si môžete pozrieť galériu.

 

Zoznam miest v ktorých sa organizovalo podujatie v roku 2023: Bošáca, Bratislava – Lamač,  Družstevná pri Hornáde, Dunajská Streda, Hlohovec, Kežmarok, Komárno, Košice, Kremnica, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Poprad, Pečovská Nová Ves, Petrovany, Rajec, Rožňava, Sečovce, Semerovo, Senec, Veľký Krtíš, Teplička nad Váhom, Trenčín, Žilina  

Na tejto stránke nájdete informácie, fotografie a články z podujatia, ktoré sa organizovalo vo Vašom meste, alebo obci. Ak sa Vaše mesto, alebo obec nenachádza v zozname prosím kontaktujte nás a zašlite nám fotodokumentáciu, odkazy z youtube a podobne a obratom ich uverejníme.